подгряване на автомобила

Подгряване на автомобила

Подгряване на автомобила и има ли смисъл от него в студените месеци на годината? През зимата някои хора смятат за необходимо да загряват двигателя на колата си, като я пускат да работи на празен ход. От подгряване на автомобила обаче вече няма смисъл, особено при сегашните двигатели, оборудвани с електронно впръскване на гориво. Напротив,...

прочети повече